Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) "Mädchenbildnis", signiert Hutter, datiert 98, Farbradierung, die Nr. 56/180,27 x 20,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2016 - 16:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: